O kavárně

o kavarne

Název kavárny vznikl při listování atlasem – na stránce s mapou Kolumbie. Na úbočích sopek se nebývale daří kávovníku. A v provincii Narino na jihu země při hranici s Ekvádorem se nachází 4 760 m vysoká sopka Nevado de Cumbal. A odtud je dovážena káva, kterou pro Vás kavárna připravuje – odrůda arabiky zvaná Colombia Supremo.

Naše kavárna vznikla spojením dvou malých obchodních prostor. Po rekonstrukci jsme získali příjemný „obývák“ pro 20-25 zákazníků, který byl otevřen na konci září 2006. Od začátku jsme snili o tom, že naše kavárna bude pro široké spektrum návštěvníků – chtěli jsme se stát podnikem pro místní, prodávat skvělé zákusky a kávu za ceny, které by našim zákazníkům nebránily chodit k nám každý den. Postupem času jsme začali péct vlastní koláče a zákusky, které si vozíme denně z blízké pekárny.

Kromě naší stálé nabídky jsme vsadili také na to, že se v naší kavárně nekouří (výjimku tvoří prostor naší „mikrozahrádky“ před kavárnou), což k nám láká rodiče s dětmi. Mnozí zákazníci si nás oblíbili pro své pracovní schůzky, kavárna se rovněž mnohokrát osvědčila při pořádání rodinných oslav a jiných soukromých akcí.

 • POLÉVKY V TÝDNU 16.-20.11.

  Pondělí: Brokolicový krém
  Úterý: Gruzínská rajčatová s estragonem
  Středa: Tomatová s listovým špenátem
  Čtvrtek: Gulášová s bramborem
  Pátek: Dýňový krém s kokosovým mlékem

 • Denně nabízíme

  Pečivo

  slané i sladké
  (croissanty plněné, máslové)

  Domácí koláče, zákusky

  tvarohové, čokoládové dorty

  Zmrzlina
  Häagen dazs!!!
 • DÁRKOVÉ POUKÁZKY

  V kavárně Kumbal je možno
  zakoupit dárkové poukázky
  v hodnotě 100, 200 a 500Kč!
  Informujte se u obsluhy.